Fuero Interactive
Fuero Interactive

Fuero Interactive

Niezwyczajnie kreatywni

Top

Igniting interaction

Rozpalamy interakcje

?
Obsługujemy zarówno dużych klientów - takich jak Ministerstwo spraw zagranicznych, dla którego zrealizowaliśmy kompleksowo Konkurs fotograficzny Photo2011.eu.

W konkursie wzięło udział kilkuset uczestników z całej Unii Europejskiej, którzy nadesłali kilka tysięcy zdjęć
z krajów rozwijających się.
Wartość artystyczna zdjęć została wysoko doceniona przez międzynarodowe Jury topowych fotografów.

   Całość została ukoronowana uroczystym rozdaniem nagród o łącznej puli ponad 10000€ w Centrum Nauki Kopernik podczas Europejskich Dni Rozwoju, w których wzięli udział m.in. Prezydent RP, B. Komorowski, Podsekretarz Stanu w MSZ, Krzysztof Stanowski oraz Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Jerzy Buzek.
?
Stworzyliśmy "Polski Second-Life w przeglądarce". Mówi się, że nie od razu Kraków zbudowano.. a jednak nam się udało :)

Dla naszego klienta - młodego start-up - powołaliśmy do wirtualnego życia nie tylko Kraków, ale również 6 innych polskich miast, które użytkownicy mogą zwiedzać swoimi avatarami 3D.
W zaledwie 2 miesiące od uruchomienia serwisu iDolina.pl ponad 50.000 zarejestrowanych użytkowników mogło w nim czatować, wchodzić w interakcje, bawić się i grać z innymi internautami w czasie rzeczywistym w pełnym przygód wirtualnym świecie.

Wszystko to możliwe jest z poziomu przeglądarki WWW bez konieczności instalacji gry - można więc grać w domu, pracy w szkole ;)

Dzięki dobrze zaplanowanym działaniom promocyjnym łączymy świat wirtualny z realnym.. i odwrotnie. Realizujemy konwersję zwykłych internautów w zaangażowanych użytkowników czy klientów.